Start /

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rodzaj
Gmina wiejska
Powiat
Sejneński
Województwo
Podlaskie
Miejscowość
Giby
Liczba mieszkańców
2984 (stan na 31 grudnia 2014 roku)
   
Wójt Gminy Jan Kramnicz
Przewodniczący Rady Gminy
Cezary Jan Czarniewski
email: przewodniczacy@giby.pl
Sekretarz Gminy Barbara Anna Kuklewicz
Skarbnik Gminy Alicja Sztabińska
 
Godziny pracy urzędu Poniedziałek - Piątek  w godzinach 7.00 - 15.00
NIP (Urzędu Gminy Giby) 846-10-23-871
REGON (Urzędu Gminy Giby) 000534167
Konto bankowe: 28 9354 0007 0000 0000 1212 0001 BS Sejny, Oddział Giby

 

 
Kontakt
 
Wójt Gminy Giby - tel.: (87) 5165 025
 
Jan Kramnicz
e-mail: wojt@giby.pl
jan.kramnicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Sekretariat - tel.: (87) 5165 038, fax: (87) 5165 027
 
Dorota Radzewicz
e-mail: sekretariat@ug.giby.wrotapodlasia.pl
dorota.radzewicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Sekretarz Gminy - tel.: (87) 5165 733
 
Barbara Anna Kuklewicz
e-mail: sekretarz@giby.pl
 
Skarbnik Gminy - tel.: (87) 5165 771
 
Alicja Sztabińska
e-mail: skarbnik@giby.pl
alicja.sztabinska@ug.giby.wrotapodlasia.pl
giby@bl.jst.net.pl
 
Księgowość - tel.: (87) 5165 771
 
Maria Andruczyk
e-mail: maria.andruczyk@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Agnieszka Kimszal
e-mail: agnieszka.kimszal@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Bożena Bednarska
e-mail: bozena.bednarska@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Urząd Stanu Cywilnego - tel.: (87) 5165 012
 
Kierownik USC - Mariola Milewska
e-mail: usc@giby.pl
mariola.milewska@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Zastępca Kierownika USC - Przemysław Radosław Krzywicki
e-mail: przemyslaw.krzywicki@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Podatki - tel.: (87) 5165 772
 
Halina Zubowicz
e-mail: h.zubowicz@giby.pl
halina.zubowicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Anna Dzimitrowicz
e-mail: a.dzimitrowicz@giby.pl
anna.dzimitrowicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Zamówienia Publiczne - tel.: (87) 5165 734

e-mail:
 
Gospodarka Nieruchomościami - tel.: (87) 5165 038 wew.116
 
Robert Bagiński
e-mail: robert@giby.pl
robert.baginski@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Melioracje, Drogownictwo - tel.: (87) 5165 038 wew.116
 
Tomasz Plesiewicz
e-mail: tomek@giby.pl
tomasz.plesiewicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Informatyka i Ochrona Środowiska - tel.: (87) 5165 012
 
Przemysław Radosław Krzywicki
e-mail: informatyk@giby.pl
 
Oświata - tel.: (87) 5165 038 wew. 121
 
 Halina Dzimitko
e-mail: halina.dzimitko@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Bożena Andruszkiewicz
e-mail: oswiata@giby.pl
bozena.andruszkiewicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - tel.: (87) 5165 735
 
Kierownik - Zofia Fiedorowicz
e-mail: gops@giby.pl
zofia.fiedorowicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Gminna Biblioteka Publiczna - tel.: (87) 5165 038 wew. 123
 
Kierownik - Danuta Marcinkiewicz
e-mail: biblioteka@giby.pl
bibliogiby@o2.pl
danuta.marcinkiewicz@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 
Gminny Ośrodek Kultury - tel.: (87) 5165 773
 
Dyrektor - Waldemar Domański
e-mail: gok@giby.pl
waldemar.domanski@ug.giby.wrotapodlasia.pl
 

 

 

 

 

 

Autor: Urząd Gminy Giby
Data opracowania informacji: 2012-12-03
Data upublicznienia infomacji: 2012-12-04
Data wprowadzenia do BIP: 2012-12-03
Data publikacji: 2012-12-03
Data modyfikacji: 2016-02-10